Kahvenin Yolculuğu

CH Coffee House / Kahvenin Yolculuğu

CH Coffee House Kahveleri

Kırk yılın temelleri kahve ile değil muhabbet ve bakışlar ile başlar… Zamanın en güzel anılarını yazar. Aileye, samimiyete ve duygulara en güzel şekilde seslenir. Kahvenizin tortusu kadar aşkın meyvesi olur. Çekirdekler zamanla hayatta en güzel halini alır ve CH Coffee House ailesi ile yeni bir tat meydana gelir. CH Coffee House; sertifikalandırılmış ve birçok analizden başarıyla geçmiş kahve çekirdeklerinin aromasını bozmadan kendine özgü harmanıyla bir araya gelmiş bir şekilde kahve, muhabbet ve aşk tutkunlarıyla buluşuyor.

Black Blend

Kahve, güne zinde başlamak isteyenlerin kapısını çaldığı ilk adrestir. Hayatın yoğunluğundan biraz uzaklaşıp, kendini dinlendirmek isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız Black Blend doğru bir seçim olacaktır. Çeşitlerimiz ile birlikte sizin güne karşı bakış açınızı değerlendiriyor ve bu doğrultuda en iyi şekilde güne beraber başlıyoruz.

White Blend

White Blend, yorgunluğunuzu günlük hayatın arasında alıp, yerini sıcak sohbetlere eşlik etmek isteyenler için doğru seçim olacaktır. Kahveyi yumuşatarak veya sizlerin tercihleri ile çeşitli aromalarla tatlandırarak damak zevkinize göre bir sunum meydana getiriliyor. Kahvelerimizin tamamı lisanslı çiftliklerde ve daima kontrol altında titizlikle üretilmektedir.

Kahvelerimizin Farkı

Çiftlikten hasat zamanı sadece 1. sınıf çıkan tercih eder. Arabica Kahvesi’nin asit oranı diğer kahvelere göre daha düşüktür. Lezzetli ve tatlı bir aroması vardır. Göreceli olarak daha az kafein içerir. Bu sebeple CH Coffee House kahveleri % 100 Arabiaca’dır. Kahvelerimiz sadece yetişirken değil, kavurma aşamasında da büyük özenle hazırlanır. Bir Blend kavururken tüm çekirdekleri ayrı ayrı kavrulur, daha sonra harmanlanır, lezzet ve aroma kaybı böylelikle engellenir. Kafelerimizdeki su arıtma sistemleriyle kahveler, kahve demleme prosedürüne uygun olarak özenle demlenir. Kahve, ağaçtan fincana olan yolcuğunu tamamlar…