Hakkımızda

Dünya Mutfağının Hikayesi…

2002 yılında iki yakın arkadaşın Londra Upper Street’de geçirdikleri vakit esnasında sıcak bir ev sunma hayaliyle temelleri atılan CH Coffee House, bugün birçok şubeye sahip başarılı bir lezzet noktası!

2011 yılında Yalova’da ilk şubesini açan CH Coffee House, Türkiye’de 7 şubesiyle emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Menüsünün zenginliği, leziz yemekleri, tadı damaklarda bırakan tatlı çeşitleri ve iddalı kahveleri ile dostların buluşma noktası haline gelen CH Coffee House, misafirlerine her damak tadına uygun lezzetlerini başta hedeflediği gibi sıcacık bir atmosferde sunuyor.

2018 yılında çalışma azmi ve hiç eksilmeyen heyecanı ile CH Coffee House ekibi, bünyesine CH Mad Kitchen’ın eklenmesiyle başarılarına başarı katmaya devam ediyor. CH Mad Kitchen; tatlarıyla mest edecek dünya lezzetlerini bir arada sunan, zengin kokteyl çeşitleriyle adından sıkça söz ettirecek iddalı bir lezzet noktası. Menüsünün içerisinde 140 çeşit yemek seçeneği bulunduran CH Mad Kitchen menü zenginliğini yemeklerle sınırlandırmıyor. Birbirinden lezzetli tatlı çeşitleri, alkollü-alkolsüz kapsamlı içecekleri, keyfinize keyif katacak nargile çeşitleri ve samimi ortamıyla siz değerli misafirlerine kendini özel hissettiriyor.