Kullanım Koşulları

Bu web sitesi, sizi bilgilendirmek ve eğlendirmek için hazırlanmış olup, web sitesini kullanırken zevk alacağınızı umuyoruz. Lütfen web sitesine göz gezdiriniz ve sitenin çeşitli farklı özelliklerini kullanınız, fakat web sitesini kullanmanızın aşağıdaki Kullanım Koşullarına tâbi olduğunu lütfen unutmayınız.

Bu kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız, sizi bu web sitesine yönlendiren CH Coffee House & CH Mad Kitchen uygulamasının kullanımını durdurunuz, kampanyaya katılmayınız ve lütfen bu web sitesini kullanmayınız.

Belirli bölümlerin başına kısa özetler koyduğumuzu göreceksiniz. Bu özetler sizi bu sayfaya yönlendiren kampanya ile ilgili koşulların tamamının okunmasının yerini alamaz ve okunmasını gereksiz hale getirmez.

Web Sitesinin Mülkiyeti ve İşletilmesi ve Kullanım Koşullarına Bağlılık

Bu web sitesi, CH Coffee House & CH Mad Kitchen’a aittir. Bu web sitesini ve CH Coffee House & CH Mad Kitchen’in bu web sitesinde veya bu siteden veya bu site kanalıyla size sunduğu uygulamaları, yazılımları, verileri, ürünleri, yarışmaları, ödül çekilişlerini ve diğer hizmetleri (hepsi birlikte bundan böyle kısaca “Hizmetler” olarak anılacaktır) şahsen ya da bir şirket adına ve namına kullanmanız sizinle CH Coffee House & CH Mad Kitchen arasında kurulan sözleşmenin koşullarına tâbi olacaktır. Bu sözleşme:

a) Gizlilik Politikası;
b) Yasal Uyarı
c) Çerez Politikasıyla

(hepsi birlikte kısaca “Politikalar” olarak anılacaktır) birlikte, varsa yürürlükteki ek koşullar da dâhil olmak üzere bu Kullanım Koşullarından oluşmaktadır.

Bir tarafta Kullanım Koşulları ile diğer tarafta Kullanım Koşullarında yer alan konulara ilişkin diğer Politikaları arasında bir çelişki bulunması halinde, Kullanım Koşulları esas alınacaktır.

Zaman zaman bu yayını güncelleyerek Kullanım Koşullarını değiştirebileceğimizi veya gözden geçirebileceğimizi ve bu değişikliklerin veya revizyonların ilân üzerine derhal yürürlüğe gireceğini kabul ediyorsunuz. Güncel Kullanım Koşullarını öğrenebilmek ve takip edebilmek için web sitesini ziyaret ettiğiniz her seferinde bu bölüme de bakınız. Web sitesini kullanmaya devam etmekle, kullandığınız tarih itibariyle yürürlükte bulunan Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi yeniden teyit ve beyan etmiş sayılacaksınız.

Ehliyet ve Erişim

(a) 16 yaşından küçükseniz ya da (b) ikamet ettiğiniz ülkenin kanunları sizin web sitesine erişmenizi veya web sitesini kullanmanızı engelliyorsa ya da yasaklıyorsa bu web sitesini kullanamazsınız ve Kullanım Koşullarını kabul edemezsiniz. 16 yaşınızın üzerinde, fakat 18 yaşından küçükseniz, bu Kullanım Koşullarını ebeveyniniz veya vasinizle birlikte okumanız ve incelemeniz ve her ikinizin de Kullanım Koşullarını tam olarak anladığınızdan emin olmanız gerekir.

Bu web sitesinin belirli bölümlerine erişim yetkisi ve/veya belirli Hizmetleri kullanma yetkisi: (i) yaşı 18 ve üzerinde olan kullanıcılarla ve/veya (ii) kayıtlı kullanıcılarla (örneğin, video içeriği konusunda oy kullanmak) sınırlı tutulabilir. Web sitesine erişim izni sadece geçici olarak verilmektedir ve CH Coffee House & CH Mad Kitchen, bu web sitesini veya onun belirli bölüm ve kısımlarını tarafınıza herhangi bir ihbarda bulunmadan ve kendi şahsi takdirine ve seçimine göre değiştirme ya da kullanıma kapatma hakkını saklı tutar. Web sitemiz herhangi bir sebeple herhangi bir zamanda veya herhangi bir süre için kullanıma kapandığı takdirde bu sebeple hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yürürlükteki kanunlara tâbi olarak, bu Kullanım Koşullarına veya Politikalarına uyulmaması ya da telif haklarına veya başka fikri mülkiyet haklarına tecavüz edilmesi sebebiyle ya da benzeri başka sebeplerle (mükerrer hafif suçlar da dâhil) bu web sitesine ve/veya Hizmetlere erişimi herhangi bir ihbarda bulunmadan durdurma veya askıya alma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bir kişinin bu web sitesine veya Hizmetlere erişimini durdurma kararı kesin ve bağlayıcı olacaktır.

Özel Alanlar

Bu site içerisinde bazı alanlar giriş için yaş doğrulaması yapılmaktadır. Bu alanlara giriş yapılabilmesi için 18 yaşından büyük olunması gerekmektedir. Bu alanlara giriş yaparak bu koşulu kabul etmiş sayılır ve olası yasal süreçlerde bu beyanınız esas alınacaktır. Beyanın doğruluğu site ziyaretçisinin sorumluluğundadır.

Web Sitesinin Kullanılması

Web sitesinin herhangi bir bölümüne robot veya örümcek gibi otomatik bir mekanizma veya proses kullanarak erişmeniz ya da onu kopyalamanız ve izlemeniz yasaktır. Web sitesinin ve/veya sizi bu siteye yönlendiren uygulamanın herhangi bir bölümüne bilgisayar korsanlığı veya benzeri başka yol ve araçlarla yetkisiz erişmeye teşebbüs dahi etmemelisiniz. Web sitesini yasadışı amaç veya amaçlarla kullanmanız da yasaktır.

Web Sitesinin Coğrafi Kapsamı

CH Coffee House & CH Mad Kitchen, bu web sitesini Türkiye Cumhuriyetinden kontrol etmekte ve işletmektedir. CH Coffee House & CH Mad Kitchen, bu web sitesinde bulunan malzemelerin ya da bu web sitesinde tanımlanan Ürünlerin sizin ülkenizde veya yerinizde kullanıma hazır veya uygun olduğuna dair herhangi bir beyanda bulunmamaktadır. Bu web sitesinin tüm ziyaretçileri, web sitesinin içeriği ve işletimi konusunda tâbi oldukları tüm yerel kanunlara ve mevzuata uymaktan şahsen sorumlu olacaklardır.
Bu konuda önceden CH Coffee House & CH Mad Kitchen’in yazılı izin ve rızasını almadıkça, bu web sitesine CH Coffee House & CH Mad Kitchen’in işletmediği ve yönetmediği bir web sitesinden bağlanmayacağınızı kabul ediyorsunuz.